Свобода у русі

Розтягнення та забої знайомі кожному з нас. Кожна людина, незалежно від віку, статі, професії та соціального статусу, часом, може щось собі травмувати. Всім знайома і не дуже приємна річ, чи не так? Біль та набряк, що є невід’ємними супутниками пошкодження, часто супроводжують нас ще протягом тривалого часу після інциденту. Як результат – постійний дискомфорт та обмеження в роботі й повсякденному житті. Давайте розберемося, які ж основні причини та прояви даних неприємностей.

Забій, як найпоширеніша побутова травма, виникає в результаті удару предметом або об предмет (наприклад, при падінні). Травмоване місце стає почервонілим, набряклим та, звісно ж, не дає нам про нього забути тупим та ниючим болем.

Розтягнення також не рідкість і зустрічаються на кожному кроці: при підйомі важких предметів, занадто різкому русі або ж просто необережному кроці. Різкий біль, який переходить в хронічний ниючий, набряк, функціональне обмеження – все це може супроводжувати розтягнені зв’язку упродовж певного часу, змушуючи нас почуватися скованими та обмеженими.

Що ж робити? У важких випадках (наприклад, деформація кінцівки, дуже сильний біль, порушення функцій) обов’язково звернутися до лікаря. У решті випадків ми з вами обмежуємося пігулкою з аптечки або бабусиною маззю для колін. Проте таблетку не завжди можна (особливо маючи гастрит або виразку шлунку), а мазь псує улюблену сорочку, та і руки відмивати набридло – впізнаєте себе? У таких випадках для симптоматичного лікування, а саме полегшення болю, набряку та запалення, чудовим помічником стане Аргетт пластир: 4 діючі компоненти добре проникають в уражену ділянку та швидко чинять знеболюючу та протизапальну дію. Формат пластиру зручний у використанні, а інноваційна будова забезпечує полегшення на 12 годин! Все ж, вночі краще спати, а вдень не відволікатися на біль – для цього достатньо наклеїти пластир на травмовану ділянку та відчути ефект.

Рухайся вільно!

Купити

Меню