Біль у стегні

Симптоми болю у стегні

Стегно може боліти збоку, у ділянці суглоба або в м’яких тканинах. При цьому неприємні відчуття або виникають періодично і є інтенсивними, або ж навпаки вони хронічні та гострі
Боліти може як праве, так і ліве стегно; крім цього, больові відчуття можуть локалізуватися в ділянці паху.

Причини болю у стегні

Фізичні навантаження, підйом важких предметів, проблеми з м’язами, сухожиллями та зв’язками. Неприємні відчуття із зовнішнього боку та верхньої частини стегна можуть бути пов’язані з кисневим голодуванням через накопичення в тканинах токсинів, молочної кислоти, шлаків. Зазвичай такі болі мають ниючий характер. Помічено, що м’язи стегна болять частіше у молодих людей.

Захворювання тазостегнового суглоба. Їх можна розпізнати за неприємними відчуттями на усій поверхні стегна. Також біль віддає у пахову ділянку. Суглобовий біль, як правило, постійний або ж у вигляді прострілів. Він притаманний переважно для людей похилого віку.

Лікування

Точно виявити причину і локалізацію болю допоможе ортопед. Після обстеження він призначає відповідну терапію, зокрема знеболювальні препарати місцевої дії. Для зменшення болісних відчуттів та покращення рухливості суглобів доречною буде лікувальна гімнастика.

Аргетт спрей нашкірний, розчин 4% по 12,5 г або 25 г у флаконі з дозуючим пристроєм та захисним ковпачком; по 1 флакону у картонній коробці. РП UA/12446/01/01.
Замовник: Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе 26, Цюрих, СН-8001, Швейцарія. Виробник: Німеччина. Фарбіл Вальтроп ГмбХ.

Застереження щодо застосування.
Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем.

Аргетт знеболюючий пластир з лікарським засобом 10*12см та 6,5*4,2см. Замовник: Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе 26, Цюрих, СН-8001, Швейцарія. Адреса виробничої ділянки: №33, Кіінгліан Роуд, Ксугуан Ідастріал парк, Сужоу Хай-Тек Девелопмент Зон, Сужоу, 215151, КНР.

Аргетт капсули з модифікованим вивільненням тверді по 75 мг по 10 капсул у блістері; по 1, або по 2, або по 3 блістери у картонній коробці. UA/12811/01/01
Замовник: Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе 26, Цюрих, СН-8001, Швейцарія. Виробник: Німеччина/ Ірландія. Первинне та вторинне пакування, випуск серії: Свісс Капс ГмбХ, Німеччина виробництво нерозфасованої продукції, контроль якості: Теммлер Ірландія Лімітед, Ірландiя первинне та вторинне пакування: Драгенофарм Апотекер Пюшл ГмбХ, Німеччина.

Меню