Schonen логотип

Інструкція до Аргетт Пластир з лідокаїном

АРГЕТТ знеболючий пластир з Лідокаїном призначений для місцевого застосування.

АРГЕТТ знеболючий пластир з Лідокаїном за рахунок еластичної властивості основи призначений для фіксації ураженої ділянки м’язу або суглобу. Ментол 1% охолоджує пошкоджену ділянку суглоба або м’яза, а лідокаїн 4% сприяє тимчасовому полегшенню болю в місці ураження.

АРГЕТТ знеболючий пластир з Лідокаїном застосована технологія гідрогелевого нанесення ментолу та лідокаїну для максимальної дії та тимчасового полегшення болю в спині, шиї, кінцівках, м’язах та суглобах.

Компоненти пластиру — ментол 1% та лідокаїн 4% вивільняються з гідрогелевої основи та проникають через шкіру і надають тимчасову болезаспокійливу дію при запаленнях суглобів, м’язів, зв’язок, сухожиль, викликаних травмою, при розтягненнях, вивихах, синцях, невралгіях (запаленнях нервових закінчень), міалгіях (запаленнях м’язів).

Органічна речовина Ментол 1% — має охолоджуючу, антисептичну та анестезуючу дії. Знеболювальній дії ментолу передує відчуття холоду, легке печіння і поколювання. Профіль дії ментолу зумовлений рефлекторною реакцією шкіри у відповідь на подразнення її рецепторів.

Активна речовина Лідокаїн 4% використовується для тимчасового полегшення болю в різних частинах тіла, спричиненого травмою або запальним процесом. Профіль дії лідокаїну, як місцевого анестетика, характеризується швидким початком.

Склад

Компоненти: лідокаїн 4%, ментол 1%; допоміжні інгредієнти: гліцинат алюмінію, гліцерин, каолін, метилпарабен, поліакрилова кислота, полісорбат 80, пропіленгліколь, пропілпарабен, повідон, Поліакрилат натрію, винна кислота, діоксид титану, очищена вода.

Призначення

Для фіксації ураженої ділянки м’язу або суглобу, а також — тимчасового (до 12 годин) полегшення гострого та хронічного болю. При запаленнях суглобів, м’язів, зв’язок, сухожиль, викликаних травмою, розтягненнях, вивихах, синцях, невралгіях (запаленнях нервових закінчень), міалгіях (запаленнях м’язів) у дорослих та дітей віком від 12 років.

Спосiб застосування

Тільки для зовнішнього застосування. Очистити і просушити шкіру у місці болю та накласти пластир, попередньо звільнивши від захисного паперу. Час використання одного пластиру зазвичай становить 12 годин. Застосовують по 1 пластиру 2 рази на добу вранці та ввечері. При необхідності можна розрізати пластир і використовувати його частину, відповідно до площі ураженої ділянки.

Схема нанесення:

Зігнути пластир посередині і звільнити частину поверхні від захисного паперу.
Прикласти пластир до ураженої ділянки та витягнути другу частину захисного паперу з-під пластиру.
Розгладити для запобіганню утворення складок та потрапляння повітря під пластир.
Застереження щодо застосування: медичний виріб не призначено для застосування всередину.

Не застосовувати на ділянках шкіри з густим волоссям.

Припинити використання пластиру і звернутися до лікаря слід: у разі погіршення стану шкіри (поява висипу, свербіж або сильне подразнення шкіри), при збереженні болю протягом 3 днів або повторній появі симптомів після нетривалого поліпшення стану.

Протипоказання

Підвищена чутливість до складових пластиру. Інгредієнти пластиру не потрапляють у системний кровотік, але не рекомендовано застосовувати при виразці шлунка або 12-палої кишки, при шлунково-кишкових кровотечах, при бронхіальній астмі в анамнезі, при серцевій недостатності, важких формах печінкової та ниркової недостатності, вагітним жінкам та жінкам у період лактації, дітям віком до 12 років.

Не допускати контакту поверхні пластиру з очима, слизовими оболонками.

Не застосовувати на відкритих ранах або ділянках шкіри з патологічними змінами, такими як екзема, акне, дерматити, запалення або інфекції різного походження

Форма випуску та упаковка

По 1 пластиру розміром 10 cm (см) х 14 cm (см) у саше, по 4 саше у ZIP пакеті в картонній коробці.

Умови зберiгання

зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С, у захищеному від світла, сухому та недоступному для дітей місці. Після першого відкриття саше використати пластир протягом одного місяця.

Строк придатностi

3 роки.

Виробник

Delta Medical Promotions AG 26 Oetenbachgasse, Zurich, CH-8001, Switzerland/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе 26, Цюрих, СН-8001, Швейцарія.

Адреса виробничої ділянки: No.33, Qinglian Road, Xuguan Industrial Park, Suzhou Hi-Tec Development Zone, Suzhou, 215151, P.R.China/№ 33, Кінгліан Роуд, Ксугуан Індастріал Парк, Сужоу Хай-Тек Девелопмент Зон, Сужоу, 215151, КНР.

Уповноважений представник в Україні

Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, 08132, Україна. Тел./факс: +38 (044) 585 00 41.