1. Головна
  2. -
  3. Поширені запитання та відповіді

Поширені запитання та відповіді

Яка діюча речовина АРГЕТТ пластир?

Аргетт спрей містить у своєму складі потужну діючу речовину – 4% диклофенаку натрію

Тривалість знеболення АРГЕТТ пластир?

Знеболює на 12 годин

Чи викликає подразнення шкіри АРГЕТТ пластир?

У місці накладення пластиру можливі почервоніння, свербіж, печіння, висип та знебарвлення шкіри. Якщо у вас з’явились побічні ефекти припиніть використання пластиру та зверніться до лікаря.

Яка діюча речовина АРГЕТТ спрей?

Аргетт спрей містить у своєму складі потужну діючу речовину – 4% диклофенаку натрію

Чи можна приймати вагітним АРГЕТТ ДУО?

НІ, лише У І і ІІ триместрах вагітності лікар може призначити препарат лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода і лише у мінімальній ефективній дозі, а тривалість лікування повинна бути якомога коротшою.

Що таке диклофенак натрію?

Диклофенак натрію належить до групи не стероїдних протизапальних лікарських засобів (НПЗЛЗ).
Має виражену протизапальну, аналгетичну та антипіретичну активність.

Чи викликає подразнення шкіри АРГЕТТ спрей?

Можливі побічні реакції при застосуванні Аргетт спрею: нечасто (приблизно один випадок на тисячу застосувань)– легкі та тимчасові реакції шкіри у місці нанесення, свербіж, сухість, гіперемія, відчуття печіння.

Більш детально ознайомтеся з інструкцією.

Допомагає при травмах чи забиттях або розтягненні зв’язок АРГЕТТ пластир?

Так, полегшує біль та запалення, скорочує період відновлення.

Яка діюча речовина АРГЕТТ ДУО?

Містить диклофенаку натрію (75 мг в 1-й капсулі: 25 мг диклофенаку натрію у кишковорозчинній формі та 50 мг диклофенаку натрію у формі з пролонгованою дією)

Чи можна приймати дітям АРГЕТТ ДУО?

Не можна застосовувати дітям.

Швидкість знеболення АРГЕТТ ДУО?

Після перорального застосування капсули з модифікованим вивільненням максимальний рівень у плазмі досягається залежно від тривалості проходження через шлунок, у середньому – через 2-3 години.

Наші препарати

Данний виріб має обмеження в розповсюдженні
Ви медичний працівник?
Так
Ні
Меню