Schonen логотип

Поширені запитання та відповіді

Аргетт спрей містить у своєму складі потужну діючу речовину – 4% диклофенаку натрію.

У місці накладення пластиру можливі почервоніння, свербіж, печіння, висип та знебарвлення шкіри. Якщо у вас з’явились побічні ефекти припиніть використання пластиру та зверніться до лікаря.

Аргетт спрей містить у своєму складі потужну діючу речовину – 4% диклофенаку натрію.

НІ, лише У І і ІІ триместрах вагітності лікар може призначити препарат лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода і лише у мінімальній ефективній дозі, а тривалість лікування повинна бути якомога коротшою.

Диклофенак натрію належить до групи нестероїдних протизапальних лікарських засобів (НПЗЗ). Має виражену протизапальну, аналгетичну та антипіретичну активність.

Можливі побічні реакції при застосуванні Аргетт спрею: нечасто (приблизно один випадок на тисячу застосувань)– легкі та тимчасові реакції шкіри у місці нанесення, свербіж, сухість, гіперемія, відчуття печіння.

Більш детально ознайомтеся з інструкцією.

Так, полегшує біль та запалення, скорочує період відновлення.

Містить диклофенаку натрію (75 мг в 1-й капсулі: 25 мг диклофенаку натрію у кишковорозчинній формі та 50 мг диклофенаку натрію у формі з пролонгованою дією).

Не можна застосовувати дітям.

Після перорального застосування капсули з модифікованим вивільненням максимальний рівень у плазмі досягається залежно від тривалості проходження через шлунок, у середньому – через 2-3 години.