Schonen логотип
Аргетт Дуо

2 в 1 склад: рапідний та ретардний диклофенак

2 в 1 ефект: знеболюючий та протизапальний

Вироблений в Німеччині

Механізм дії Аргетт Дуо

Містить у складі рапідний та ретардний диклофенаки

Рапідний диклофенак забезпечує швидкий ефект

Ретардний забезпечує пролонгований ефект

Подвійний ефект: проти болю та запалення

Коли застосовувати Аргетт Дуо?

Симптоматичне лікування болю та запалення при:

Як застосовувати Аргетт Дуо

01

Препарат застосовується для лікування дорослих пацієнтів, починаючи з добової дози 75-150 мг залежно від вираженості симптомів.

02

При нерізко виражених симптомах, а також при тривалій терапії достатньо дози 75мг/добу.

Докладніше про Аргетт Дуо

Упаковка Аргетт Дуо 20 капсул

З повною інструкцією можна ознайомитись за посиланням:

Питання та відповіді

Диклофенак натрію належить до групи не стероїдних протизапальних лікарських засобів (НПЗЛЗ). Має виражену протизапальну, аналгетичну та антипіретичну активність.

Не можна застосовувати дітям.

Містить диклофенаку натрію ( 75 мг в 1й капсулі: 25 мг диклофенаку натрію у кишковорозчинній формі та 50 мг диклофенаку натрію у формі з пролонгованою дією).

4 роки з дати виготовлення.

Після перорального застосування капсули з модифікованим вивільненням максимальний рівень у плазмі досягається залежно від тривалості проходження через шлунок, у середньому – через 2-3 години.

Препарат Аргетт Дуо приймати не розжовуючи та запивати достатньою кількістю рідини під час або одразу після вживання їжі.

НІ, лише У І і ІІ триместрах вагітності лікар може призначити препарат лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода і лише у мінімальній ефективній дозі, а тривалість лікування повинна бути якомога коротшою.

Можливе передозування, будь ласка ознайомтесь з інструкцією.

Будь ласка ознайомтесь з інструкцією.

Полегшує біль та запалення при ревматоїдному артриті, анкілозивному спондиліті, остеоартриті, спондилоартриті, больовому синдромі різної локалізації, позасуглобовому ревматизмі; набряку з больовим синдромом або посттравматичних запаленнях.

Вибачте, але у вас немає доступу до цієї продукції
Обмеження отримання інформації
Ви потрапляєте в спеціалізоване видання, яке є частиною сайту Представництво «Delta Medical Promotions AG» та призначене для медичних закладів та лікарів (далі – дипломованих медичних фахівців) і містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, зокрема про їх назви, характеристики, способи застосування, лікувальні властивості, можливі побічні дії, можливі протипокази та іншу професійну спеціалізовану інформацію.

Інформація про лікарські засоби, зокрема про рецептурні препарати Представництво Delta Medical Promotions AG, призначена виключно для ознайомлення і не є керівництвом для самостійної діагностики або лікування.

Ви підтверджуєте, що є дипломованим медичним фахівцем і ознайомилися з цим обмеженням отримання інформації?
Так
Ні