Schonen логотип

Інструкція до Аргетт Пластир для коліна з лідокаїном

АРГЕТТ Знеболюючий пластир з Лідокаїном призначений для місцевого застосування.

АРГЕТТ Знеболюючий пластир з Лідокаїном за рахунок еластичної властивості основи призначений для фіксації ураженої ділянки м’язу або суглобу. Ментол 1% охолоджує пошкоджену ділянку суглоба або м’яза, а лідокаїн 4% сприяє тимчасовому полегшенню болю в місці ураження.

АРГЕТТ Знеболюючий пластир з Лідокаїном. Застосована технологія гідрогелевого нанесення на пластир ментолу та лідокаїну для максимального тимчасового полегшенню болю в спині, шиї, кінцівках, м’язах та суглобах.

Компоненти пластиру – ментол 1% та лідокаїн 4% вивільняються з гідрогелевої основи та проникають через шкіру і надають тимчасову болезаспокійливу дію при запаленнях суглобів, м’язів, зв’язок, сухожиль, викликаних травмою, при розтягненнях, вивихах, синцях, невралгіях (запаленнях нервових закінчень), міалгіях (запаленнях м’язів).

Органічна речовина Ментол 1% – має охолоджуючу, антисептичну та анестезуючу дії. Знеболювальній дії ментолу передує відчуття холоду, легке печіння і поколювання. Профіль дії ментолу зумовлений рефлекторною реакцією шкіри у відповідь на подразнення її рецепторів.

Активна речовина Лідокаїн 4% використовується для тимчасового полегшення болю в різних частинах тіла, спричиненого травмою або запальним процесом. Профіль дії лідокаїну, як місцевого анастетика, характеризується швидким початком.

Призначення:

Для фіксації ураженої ділянки м’язу або суглобу, а також – тимчасового (до 12 годин) полегшення гострого та хронічного болю. При запаленнях суглобів, м’язів, зв’язок, сухожиль, викликаних травмою, розтягненнях, вивихах, синцях, невралгіях (запаленнях нервових закінчень), міалгіях (запаленнях м’язів) у дорослих та дітей віком від 12 років.

Склад:

Компоненти: лідокаїн 4% (2.91 mg/cm2 (мг/см2)), ментол 1% (0.72 mg/cm2 (мг/см2));

Допоміжні інгредієнти: гліцинат алюмінію, гліцерин, каолін, метилпарабен, поліакрилова кислота, полісорбат 80, пропіленгліколь, пропілпарабен, повідон, поліакрилат натрію, винна кислота, діоксид титану, очищена виода.

Спосіб застосування:

тільки для зовнішнього застосування. Очистити і просушити шкіру у місці болю та накласти пластир, попередньо звільнивши від захисної плівки. Час використання одного пластиру зазвичай становить 12 годин. Застосовують по 1 пластиру 2 рази на добу вранці та ввечері.

Схема нанесення:

1. Зняти прозору захисну плівку з пластира.

2. Накласти пластир на уражену ділянку за призначенням.

3. Розгладити для запобіганню утворення складок та потрапляння повітря під пластир.

Застереження:

медичний виріб не призначено для застосування всередину. Не застосовувати на ділянках шкіри з густим волоссям. Не допускати контакту поверхні пластиру з очима, слизовими оболонками.

Припинити використання пластиру і звернутися до лікаря слід:

у разі погіршення стану шкіри (поява висипу, свербіж або сильне подразнення шкіри), при збереженні болю протягом 3 днів або повторній появі симптомів після нетривалого поліпшення стану.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до складових пластиру. Інгредієнти пластиру не потрапляють у системний кровотік, але не рекомендовано застосовувати при виразці шлунка або 12-палої кишки, при шлунково-кишкових кровотечах, при бронхіальній астмі в анамнезі, при серцевій недостатності, важких формах печінкової та ниркової недостатності, вагітним жінкам та жінкам у період лактації, дітям до 12 років.

Не застосовувати на відкритих ранах або ділянках шкіри з патологічними змінами, такими як екзема, акне, дерматити, запалення або інфекції різного походження.

АРГЕТТ Знеболюючий пластир з Лідокаїном слід використовувати з обережністю при тяжкій серцевій, нирковій та печінковій недостатності.

Небажані побічні дії:

Пластир містить пропіленгліколь, який може спричинити подразнення шкіри. Він також містить метилпарабен і пропілпарабен, які можуть викликати алергічні реакції, і ці ефекти можуть бути відстроченими. Один з метаболітів лідокаїну, 2,6-ксилідин, виявився генотоксичним і канцерогенним для щурів. Також було показано, що вторинні метаболіти мають мутагенну дію. Клінічне значення цього невідоме, і тому ефективність може бути виправдана лише у тому випадку, якщо є терапевтична користь для пацієнта.

Вміст пакування:

По 1 пластиру розміром (10 cm (см) × 15 cm (см)) у саше, 3 саше в картонній коробці.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С, у захищеному від світла, сухому та недоступному для дітей місці. Після першого відкриття саше використовувати пластир протягом одного місяця.

Строк придатності:

3 роки.

Для мінімізації ризиків медичний виріб слід утилізувати як медичні відходи.

Виробник:

Delta Medical Promotions AG, 26 Oetenbachgasse, Zurich, CH-8001, Switzerland/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе 26, Цюрих, СН-8001, Швейцарія. www.deltaswiss.eu. Виробнича ділянка: Planet (Anhui) Medical Products Co., Ltd., No. 2066 West Jianshe Road, Hi-tech Zone, 239300 Chuzhou City, Anhui, China/Планет (Аньхой) Медікал Продактс Ко., Лтд., № 2066 Вест Джінше Роуд, Хай-тек Зон, 239300 Сужоу Сіті, Аньхой, Китай.

Уповноважений представник в Україні:

Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, 08132, Україна. Тел. +38 (044) 585-00-41.