Schonen логотип

Біль у суглобах

Симптоми болю у суглобах

01

Навколо суглоба накопичується рідина, внаслідок чого виникає набряк.

02

З’являється відчуття заніміння, поколювання, скутості та зменшення рухливості.

Як позбутися болю в суглобах

Багато хто скаржиться, що суглоби в ногах ломить перед погіршенням погоди. Але, за великим рахунком, це не може бути причиною посилення болю в суглобах у людей, яким понад 45 років. Зазвичай такий біль – це наслідок вікових дегенеративно-дистрофічних змін у колінах та спині (характерні для остеоартрозу, остеохондрозу та ін.). Є багато способів зняти гострий біль у суглобах. Почитайте і дізнаєтеся, як правильно вибрати знеболювальне.

Причини болю у суглобах

Зайва вага та заняття спортом

Надмірні навантаження та повторювані рухи провокують травмування суглобів.

Остеоартроз

Руйнується хрящова тканина суглобових поверхонь, у результаті чого виникає біль.

Травми

Розтягнення зв’язок унаслідок надто різкого руху.

Суглоби болять у тих, хто має спадкову схильність, у молодості займався важкою фізичною працею, багато років постійно був на ногах або, навпаки, виконував «сидячу» роботу. Це, по суті, все населення, тому захворювання суглобів дуже поширені. У літньому віці тією чи іншою мірою вони є практично у кожного.

Про вікове ураження суглобів свідчить як біль у них, так і ранкова скутість, обмеження рухливості, хрускіт, набряки. Це симптоми того, що в суглобі постійно відбуваються хронічні запальні та руйнівні процеси, тому він дедалі гірше виконує свою функцію. Такі зміни характерні, наприклад, для остеоартрозу.

Позбутися вікового болю в суглобах проблематично. Жодні народні засоби вам у цьому не допоможуть, тому не витрачайте час на розтирання колін та спини саморобними мазями та настойками, на приготування відварів трав для прийому всередину. Такі методи можуть бути лише допоміжними, а основа лікування – аптечні препарати. Засіб від болю в суглобах – це, наприклад, глюкозаміну сульфат, хондроїтину сульфат, діацереїн, гіалуронова кислота тощо.

Є препарати від болю в суглобах для внутрішнього застосування, для використання зовнішньо, а також у вигляді внутрішньом’язових і внутрішньосуглобових ін’єкцій. Оптимальну схему лікування болю в суглобах із застосуванням різних препаратів може призначити лише лікар. І потрібно бути готовими до того, що дотримуватись її доведеться тривалий час.

Лікування

Рекомендується спокій і уникнення тих видів активності, які посилюють больові відчуття. Якщо до болю додається набряк суглоба, почервоніння, місцеве підвищення температури, то варто звернутися до лікаря: він за необхідності призначить додаткові обстеження для з’ясування причини болю та підбере лікування. Як правило, у таких випадках виписують протизапальні препарати. Коли гострий період мине, лікар порадить фізичні вправи для реабілітації.

Аргетт Спрей від болю у суглобах

Як бути, якщо ліки від болю в суглобах потрібні негайно, оскільки він дуже сильний і заважає рухатися? На такі випадки є препарати місцевої дії, наприклад, Аргетт спрей, який містить диклофенак натрію (4%). Це активна речовина – «золотий стандарт» серед препаратів свого класу (нестероїдні протизапальні засоби). Він представлений на світовому фармринку вже понад 50 років та за цей час досконало вивчений. Зі спрею Аргетт диклофенак натрію швидко проникає в осередок запалення та сприяє його зменшенню, тому він має і виражену знеболювальну дію. Зазвичай ефект від застосування Аргетт спрею розвивається вже через 30 хвилин після нанесення і потім зберігається протягом тривалого часу. Його посилює приємне відчуття прохолоди за рахунок ментолу у складі цього препарату.

Правила використання спрею Аргетт прості: зробити 4-5 розпилень спрею на місце болю та ретельно втерти його у шкіру. Так можна повторювати тричі протягом дня. Як правило, завдяки цьому навіть найсильніший біль може зменшитися протягом 1-3 діб.

Проникає безпосередньо в вогнище запалення та швидко полегшує біль!