Schonen логотип

Ніколи не робіть цього, коли болить спина

Болит поясница

Біль у спині буває надзвичайно неприємним та може обмежити вашу здатність до руху та повсякденних справ.

Однак є певні дії, які можуть погіршити симптоми та спричинити подальше ускладнення стану.

Ось декілька рекомендацій про те, чого не потрібно робити, коли болить спина

Не будьте занадто довго у статичному положенні

Перебування в одній і тій самій позі, наприклад сидіння за комп’ютером протягом тривалого періоду часу, може призвести до болю у спині. Рекомендується робити перерви для розтяжок та руху.

Не піднімайте важкі предмети

Піднімання важких предметів дуже шкідливе для спини та може призвести до ускладнення стану. Якщо вам потрібно підняти щось важке, намагайтеся згинатися в колінах, а не в талії, та не піднімайте вагу, яка перевищує вашу фізичну спроможність.

Не лежіть занадто довго

Перебування у ліжку протягом надто тривалого періоду може призвести до затвердіння м’язів та ускладнення симптомів болю у спині. Рекомендується змінювати положення тіла, рухатися та робити вправи на розтяжку.

Не засинайте ввечері у неправильній позі

Це може призвести до болю у спині. Рекомендується спати на правому боці або на спині зі зручною подушкою під головою та шиєю.

Не поспішайте ковтати пігулки, є більш корисні способи допомогти від болю в спині.

Ось декілька порад, які можуть полегшити стан

Розтяжка та інші фізичні вправи

Розтяжка та легкі вправи допомагають зняти напругу в м’язах та зменшити біль у спині. Потрібно звернутися до фізіотерапевта або іншого спеціаліста, який дасть вам рекомендації щодо вправ та розтяжок, які підходять для вашого стану.

Тепло

Зігрівання може допомогти зняти біль у спині, заспокоїти м’язи та полегшити рух. Використовуйте теплий компрес, грілку або гарячу ванну для знеболення. Але не залишайтеся у гарячій воді занадто довго, оскільки це може призвести до подальшого погіршення стану.

Холод

Холод також може допомогти зменшити біль та запалення, особливо у гострий період. Використовуйте компрес з льодом, щоб позбутися болю та запалення. Не залишайтеся з холодним компресом на спині занадто довго, оскільки це може призвести до ушкодження шкіри.

Правильні пози

Намагайтеся зберігати правильну осанку, щоб уникнути зайвого навантаження на спину. Рекомендується сидіти з рівною спиною та тримати свої ноги на підлозі. Коли ви стоїте, розподіляйте вагу тіла рівномірно на обидві ноги.

Знеболювальний Аргетт пластир з лідокаїном

Потужний лідокаїн починає діяти вже з 1-ї хвилини та діє до 12-ти годин. Зручно наклеїти на місце болю лише 1 раз на день. Один раз наклеїв – діє до вечора. Середня ціна* 1 пластиру – 78 грн. Запитуйте в аптеці Аргетт пластир – від дикого болю у спині.

*Середня ціна в аптеках за 1 пластир, за даними ТОВ «Проксіма Рісерч Інтернешнл», – 78 грн. Реклама медичного виробу з лікарським засобом. Перед використанням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією. DMAU.ARG.23.04.14