Schonen логотип

Що робити, коли болить спина, а знеболювальні за рецептом

Болит поясничный отдел

Біль у спині може бути досить неприємним і обмежувати звичайну активність людини.

Приходиш в аптеку, а більшість знеболювальних відпускаються лише за рецептом лікаря.

Тому розглянемо, які методи лікування болю у спині ви зможете застосувати без рецепта лікаря:

Один з ефективних способів зменшення болю в спині – це фізична активність. Вправи для спини можуть допомогти зміцнити м’язи, покращити гнучкість хребта та зменшити біль. Регулярна фізична активність, така як йога, плавання, ходіння та розтяжки, може бути корисною для поліпшення стану спини.

Ще одним варіантом є масаж. Масаж може допомогти розслабити м’язи спини, поліпшити кровообіг, зменшити запалення та знеболити. Різні методи масажу, такі як класичний, терапевтичний, акупунктурний та інші, можуть бути використані залежно від причини болю у спині та рекомендацій лікаря. Проте варто звернутися до фахівця, який має досвід у проведенні масажних процедур.

Знеболювальний пластир Аргетт може стати чудовою альтернативою. Потужний лідокаїн починає діяти вже з 1-ї хвилини та діє до 12-ти годин. Зручно наклеїти на місце болю лише 1 раз на день. Один раз наклеїв – діє до вечора. Середня ціна* 1 пластиру – 78 грн. Запитуй в аптеці Аргетт пластир – від дикого болю у спині.

*Середня ціна в аптеках за 1 пластир за даними ТОВ «Проксіма Рісерч Інтернешнл» – 78 грн. Реклама медичного виробу з лікарським засобом. Перед використанням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією. DMAU.ARG.23.04.16