Schonen логотип

Коли замучив біль у спині, не поспішайте ковтати пігулки

Болит шея и поясница на работе

Є 5 способів отримати полегшення

Біль у спині може бути дуже неприємним та обмежувати вашу здатність рухатися та виконувати повсякденні завдання. Хоча може здатись, що найкращим вибором є прийом пігулки, є інші способи, які можуть допомогти полегшити біль у спині.

Отже, коли замучив біль у спині, не поспішайте ковтати пігулки.

Ось 5 способів, які можуть допомогти зменшити біль

Правильна позиція тіла

Під час роботи та відпочинку старайтеся знайти зручну позу, щоб зменшити навантаження на вашу спину. Наприклад, спальне місце повинно добре підтримувати тіло і бути достатньо м’яким, щоби спина була рівною та без напруги.

Розтяжка та фізичні вправи

Виконання легких фізичних вправ та розтяжок може допомогти зменшити біль у спині. Розтяжки розслабляють м’язи та знімають напруження. Заняття йогою або пілатесом можуть бути чудовим варіантом для полегшення болю у спині.

Холод та тепло

Застосування холоду або тепла може бути ефективним способом зменшення болю у спині. Холод допоможе зменшити запалення та набряк, а тепло полегшить біль та покращить кровообіг.

Масаж

Масаж може бути дуже корисним для полегшення болю у спині. Він допомагає розслабити м’язи та зменшити напругу. Якщо у вас немає можливості скористатись послугами масажиста, ви можете спробувати самостійний масаж за допомогою різних методів

Знеболювальний Аргетт пластир з лідокаїном

Потужний лідокаїн починає діяти вже з 1-ї хвилини та діє до 12-ти годин. Зручно наклеїти на місце болю лише 1 раз на день. Один раз наклеїв – діє до вечора. Середня ціна 1 пластира – 78 грн. Запитуйте в аптеці Аргетт пластир – від дикого болю у спині.

Реклама медичного виробу з лікарським засобом. Перед використанням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією. DMAU.ARG.23.04.10