Schonen логотип

Чого боїться остеохондроз?

Болит поясничный отдел

Остеохондроз – це захворювання хребта, яке може спричиняти дуже сильний біль, призводити до обмеження рухів та погіршення якості життя.

Однак існують кілька порад, які можуть допомогти зменшити біль та поліпшити рухливість при остеохондрозі.

  1. Регулярні вправи:

Постійні вправи можуть допомогти у збереженні рухливості та зменшенні болю. Рекомендовані вправи на розтяжку, для м’язів спини, а також ходьба або плавання.

  1. Правильна постава:

Правильна постава може зменшити навантаження на спину та допомогти запобігти подальшому пошкодженню. Для правильної постави тримайте плечі та голову прямо, ставте ноги на ширину плечей.

  1. Зменшення навантаження:

Зменшення навантаження на спину може допомогти у знеболенні та поліпшенні рухливості. Не піднімайте надто важкі предмети, попросіть когось про допомогу.

  1. Регулярний масаж:

Масаж може допомогти у поліпшенні рухливості та зменшенні болю. Рекомендується проводити масаж у зоні спини та шиї.

  1. Зменшення стресу:

Симптоми остеохондрозу може погіршити стрес, тому рекомендується зменшувати його за допомогою релаксаційних технік, таких як йога, медитація та глибоке дихання.

  1. Використання знеболювального Аргетт пластиру з лідокаїном.

Потужний лідокаїн починає діяти вже з 1-ї хвилини та діє до 12-ти годин. Зручно наклеїти на місце болю лише 1 раз на день. Один раз наклеїв – діє до вечора. Середня ціна 1 пластиру – 78 грн. Запитуй в аптеці Аргетт пластир – від дикого болю у спині.

*Середня ціна в аптеках за 1 пластир за даними ТОВ «Проксіма Рісерч Інтернешнл» – 78 грн. Реклама медичного виробу з лікарським засобом. Перед використанням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією. DMAU.ARG.23.04.13