Schonen логотип

У кого не буває остеохондрозу?

Боль в позвоночнике

Остеохондроз – це хвороба, пов’язана зі змінами в структурі та функціонуванні міжхребцевих дисків та суглобів.

Це одна з найпоширеніших хвороб хребта, яка може виникнути в будь-якому віці та у будь-кого. Однак є певна категорія людей, у яких ризик розвитку остеохондрозу значно менший.

Хто ж ці люди?

Атлети

Активні спортсмени, особливо ті, які займаються змагальними видами спорту, мають значно менший ризик розвитку остеохондрозу. Це пов’язано з тим, що фізична активність зміцнює м’язи та сприяє правильному розвитку кісток.

Вагітні жінки

У жінок, які перебувають при надії, ризик розвитку остеохондрозу також значно менший. Це результат того, що під час вагітності в організмі жінки відбувається значна перебудова, яка зміцнює кістки та м’язи.

Високі люди

Високі на зріст люди також мають менший ризик розвитку остеохондрозу. Це пов’язано з тим, що у них більше місця для розташування міжхребцевих дисків та менший тиск на них.

Худорляві люди

Люди без зайвої ваги також мають нижчий ризик розвитку остеохондрозу, бо при нормалізації маси тіла зменшується тиск на міжхребцеві диски.

Прихильники здорового способу життя

Люди, які приділяють достатньо часу фізичним вправам та дотримуються здорового способу життя, мають менший ризик розвитку остеохондрозу.

Якщо ви не входите до цих категорій та остеохондроз завітав до вас у гості, є спосіб допомогти позбутися болю у спині.

Використовуйте знеболювальний Аргетт пластир з лідокаїном. Потужний лідокаїн починає діяти вже з 1-ї хвилини та діє до 12-ти годин. Зручно наклеїти на місце болю лише 1 раз на день. Один раз наклеїв – діє до вечора. Середня ціна* 1 пластиру – 78 грн. Запитуйте в аптеці Аргетт пластир – від дикого болю у спині.

*Середня ціна в аптеках за 1 пластир, за даними ТОВ «Проксіма Рісерч Інтернешнл», – 78 грн. Реклама медичного виробу з лікарським засобом. Перед використанням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією. DMAU.ARG.23.04.15