Schonen логотип

Люди задля життя: SCHONEN і «1 + 1 Україна» запустили великий партнерський проєкт

“Люди задля життя”  є спільною ініціативою фармацевтичного бренду SCHONEN (частиною якого є Argett) і телеканалу “1+1 Україна”. Метою цього проєкту є висвітлення надзвичайних історій справжніх героїв України, які працюють у медичній сфері, зокрема лікарів, які рятують життя та здоров’я українців під час важких воєнних часів.  

Партнерство між SCHONEN та “1+1 Україна” дозволяє висвітлити ці історії і донести їх до глядачів України. Проєкт покликаний підкреслити важливість української медицини та фармацевтики, які не тільки відповідають світовим стандартам, а й впроваджують передові інновації навіть під час воєнних дій. 

Основний акцент робиться на лікарях та інших медичних фахівцях, які працюють в умовах війни та ризикують своїм життям, щоб надавати допомогу тим, хто її потребує. Їхні історії надихають!  

Автори проєкту: «Колись у нашому суспільстві було заведено знецінювати українську медицину, хоча насправді в деяких питаннях саме наші медичні послуги відповідають передовому світовому досвіду і навіть у чомусь його випереджають. З початком повномасштабної війни українці нібито прокинулися від мороку меншовартості, який нам тривалий час навіювали вороги. І сьогодні саме на часі говорити більше про наших лікарів, про наші можливості в медицині, про бренди, які якраз поширюють в Україні нові медичні та фармацевтичні технології. SCHONEN – це саме такий бренд. Інноваційність, сучасність та затребуваність – ось три головні принципи SCHONEN, за якими створюються та впроваджуються передові фармацевтичні рішення для здоров’я людей по всьому світу та в Україні зокрема. Сьогодні ми розуміємо, що українці готові нарешті з цікавістю дізнаватися про самих себе більше. Тому великою частиною нашого проєкту і його головними героями є лікарі. Це передові та визнані спеціалісти, кожен у своїй сфері. Їхні історії справді надихають. І говорити про них треба більше».

Проєкт “Люди задля життя” матиме широке охоплення через різноманітні медіа-платформи, такі як телебачення, Інтернет та соціальні мережі, що дозволить глядачам з різних частин України дізнаватися про ці вражаючі історії та ділитися ними з іншими.