Свобода у русі кожноЇ людини

Спортсменка

Розтягнення та забої знайомі кожному з нас

Кожна людина, незалежно від віку, статі, професії та соціального статусу, часом може щось собі травмувати.

Усім знайома і не дуже приємна річ, чи не так?

Біль та набряк, що є невід’ємними супутниками пошкодження, часто супроводжують нас ще протягом тривалого часу після інциденту. Як результат – постійний дискомфорт та обмеження в роботі й повсякденному житті. Давайте розберемося, які ж основні причини та прояви цих неприємностей.

Забій як найпоширеніша побутова травма виникає в результаті удару предметом або об предмет (наприклад, при падінні). Травмоване місце стає почервонілим, набряклим та, звісно ж, не дає нам про нього забути тупим та ниючим болем.

Розтягнення – також не рідкість, вони трапляються при підйомі важких предметів, занадто різкому русі або ж просто необережному кроці. Різкий біль, який переходить у хронічний ниючий, набряк, функціональне порушення – все це може супроводжувати розтягнення зв’язок упродовж певного часу, змушуючи нас почуватися скованими та обмеженими.

Що ж робити?

У важких випадках (наприклад, деформація кінцівки, дуже сильний біль, порушення функцій) обов’язково звернутися до лікаря. У решті випадків ми з вами обмежуємося пігулкою з аптечки або бабусиною маззю для колін. Проте таблетку не завжди можна приймати (особливо маючи гастрит або виразку шлунка), а мазь псує улюблену сорочку, та і руки відмивати набридло – впізнаєте себе?

У таких випадках для симптоматичного лікування, а саме полегшення болю, набряку та запалення чудовим помічником стане Аргетт пластир: 4 активні компоненти добре проникають в уражену ділянку та швидко чинять знеболювальну та протизапальну дію. Формат пластиру зручний у використанні, а інноваційна форма випуску забезпечує полегшення на 12 годин! Усе ж вночі краще спати, а вдень – не відволікатися на біль. Для цього достатньо наклеїти пластир на травмовану ділянку та відчути ефект.

Рухайся вільно!

Цікаво знати

Каменная статуя

Болісний спадок цивілізації

Болісний спадок цивілізації Біль у суглобах можуть спричиняти найрізноманітніші причини: травми, надмірні фізичні навантаження, інфекційні захворювання, проте найпоширенішою причиною вважається

Читати повністю »